Ők Magyarország legjobb diákmédiásai!

Ők Magyarország legjobb diákmédiásai!

Idén is átadtuk a Tehetségkutató Diákmédia Pályázat díjait, ahol számos kategóriában jutalmaztuk a legügyesebb, médiával foglalkozó fiatalokat.
Az eredmények:

 

AZ ÉV DIÁKÚJSÁGÍRÓJA 

ÁLTALÁNOS ISKOLA

  1. A zsűri nem osztott ki díjat
  2. Horváth Vilmos (Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest)
  3. Weiszbart Bálint (Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest)

KÖZÉPISKOLA

  1. Doman Flóra (Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Szécsény)
  2. Mörk Márta Lilla (Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest)
  3. Tótfalusi Fanni (Kölcsey Ferenc Gimnázium, Nyíregyháza)

DICSÉRET: Deák Milán Szabolcs (Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen)

DICSÉRET: Somos Emma (Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest)

KÜLÖNDÍJ: Panulin Boglárka (Fehérgyarmati Deák Ferenc Gimnázium és Kollégium)

FELSŐOKTATÁS

  1. Dénes Petra-Anita (Babes-Bolyai Tudományegyetem, Sepsiszentgyörgy)
  2. Bihari Bernadett Luca (Miskolci Egyetem)
  3. Nagy Judit (Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, Budapest)

 

AZ ÉV DIÁKLAPJA

ÁLTALÁNOS ISKOLA

  1. Padfirka (Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest)
  2. Lapka (Kölcsey Ferenc Általános Iskola, Győr)
  3. Suliújság (Szabó Magda Magyar-Angol Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest)

KÖZÉPISKOLA

  1. Bornemisza Éter (Bornemisza Péter Gimnázium, Budapest)
  2. Píár Futár (Dugonics András Piarista Gimnázium, Budapest) 
  3. Eötvös Diák (Eötvös József Gimnázium, Budapest)

FELSŐOKTATÁS

  1. Confabula Major (Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudomány Kar)
  2. Közhír (Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem)
  3. Confabula Minor (Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudomány Kar)

 

AZ ÉV TEMATIKUS DIÁKRÁDIÓSA/DIÁKRÁDIÓJA

ÁLTALÁNOS ISKOLA

  1. Arany Rádió (Arany János Általános Iskola, Szeged)
  2. Hunyadi FM (Hunyadi Mátyás Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tiszaújváros)
  3. Rádió Aktív (Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros)

 

KÖZÉPISKOLA

  1. Némethy Györk (Budapesti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Zeneművészeti Szakgimnázium)
  2. Veréb Eliza (Szent László Gimnázium, Budapest)
  3. Németh Fruzsina (Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár)

 

AZ ÉV ZENEI DIÁKRÁDIÓSA/DIÁKRÁDIÓJA

ÁLTALÁNOS ISKOLA

  1. Kenéz Kolos (Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Sopron)
  2. Weisz Mátyás (Kazinczy Ferenc Gimnázium, Győr)
  3. A zsűri nem osztott ki díjat

KÖZÉPISKOLA

  1. Zsigó Bálint László (Korányi Frigyes Görögkatolikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Nagykálló)
  2. Sebők Ákos (Pannon Oktatási Központ, Magángimnázium, Dunaújváros)
  3. Ward Rádió (Budapesti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Zeneművészeti Szakgimnázium)

DICSÉRET: Némethy Györk (Budapesti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Zeneművészeti Szakgimnázium)

 

AZ ÉV DIÁKFOTÓSA

ÁLTALÁNOS ISKOLA

  1. Nagy Anasztázia (Németh László Általános Iskola, Göd)
  2. Báki Viktória (Első Óbudai Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános iskola, Budapest)
  3. Okolicsányi Sára (Németh László Általános Iskola, Göd)

KÖZÉPISKOLA

  1. Nagy Erika (Tömörkény István Gimnázium, Szeged)
  2. Bodócs Szelina (KSZC Széchenyi István Idegenforgalmi, Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és 
  3. Major Gergő (Vörösmarty Mihály Gimnázium, Budapest)

Dicséret: Pásztor Mátyás (József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakgimnázium, Monor)

FELSŐOKTATÁS

  1. Kovács Péter (Debreceni Egyetem, Gazdaságtudományi Kar)
  2. Kiss Márk (Budai Rajziskola, Budapest)
  3. Szitai Eszter (Babes-Bolyai Tudományegyetem, Kolozsvár)

 

AZ ÉV DIÁKVIDEÓSA 

ÁTALÁNOS ISKOLA

  1. Kaviczki Mátyás (Petőfi Sándor Általános Iskola, Mór)
  2. Mackintosh Diana (Zöldsziget Körzeti Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs)
  3. Mózes Kinga (CNK, Pécs)

DICSÉRET: Szőke Marcell (Landorhegyi Sportiskolai Általános Iskola, Zalaegerszeg)

KÖZÉPISKOLA

  1. Hora Dániel (Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks)
  2. Peresztegi Hanna (Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest)
  3. Katona Gergely Zoltán (Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest)

DICSÉRET: Az „Iskolám – a Fráter” operatőrének (Tóth Levente pályázata, Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium)

FELSŐOKTATÁS

  1. Körtési András (Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar, Budapest)
  2. Ferenczi Fanni (Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, Pécs)
  3. Medgyesi Alexandra Panna (Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi kar)

 

AZ ÉV ONLINE DIÁKMÉDIUMA

ÁLTALÁNOS ISKOLA

  1. Foci java (Kalász Suli Általános Iskola, Budakalász)
  2. TEDI – Teleki online diákújság (Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest)
  3. Szubjektív Diákmagazin (Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest)

KÖZÉPISKOLA

  1. Fazekas Suliújság (Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest)
  2. iDeák (Szegedi Deák Ferenc Gimnázium, Szeged)
  3. Online Kredenc (Pécsi Hajnóczy József Kollégium, Pécs)

FELSŐOKTATÁS 

  1. 20on – Az útkereső fiatal felnőttek lapja (ELTE BTK, Budapest)
  2. Media Iuris (Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, Pécs)
  3. A zsűri nem adta ki

AZ ÉV MENTORA 

Az év mentora: Suba Csaba (Arany János Református Gimnázium, Nagykőrös)

Oszd meg a Facebook-on!

Események

Social

9,071RajongóTetszik
678KövetőKövetés
237FeliratkozóFeliratkozás

Legyél DUE-tag!

Egyre több kedvezményt kapnak a Diák- és Ifjúsági Újságírók Országos Egyesületének tagjai. A DUE sajtóigazolványa kinyitja a kapukat a diákújságírók előtt, legyen szó interjúról, vagy egy kiállítás meglátogatásáról.

Tagság hosszabbítás

Nálunk mindig október 31-én ér véget a DUE-év, és ezzel lejár a DUE-tagság érvényessége. Figyelj rá, hogy ne szakadjon meg a tagságod, és mielőbb...

Ne dőlj be!

Ők Magyarország legjobb diákmédiásai!

Oszd meg a Facebook-on!

Ők Magyarország legjobb diákmédiásai!

Oszd meg a Facebook-on!

X