Hazai diákrádiók

Hazai diákrádiók

Adatbázisunkban több mint négyszáz hazai iskolarádiót tartunk nyilván. Rendszerüket folyamatosan bővítjük. Várjuk az új jelentkezőket!

10. sz. Petőfi Sándor Általános Iskola – Miskolc

2. sz. Általános Iskola – Tamási

209. sz. Fáy András Szakközépiskola és Szakmunkásképző Intézet – Bátonyterenye

508 sz. Kertvárosi Szakképző Iskola – Pécs

516. sz. Ipari Szakközépiskola – Dombóvár

Ádándi Általános Iskola – Ádánd

Ady Endre-Bay Zoltán Gimnázium és Postaforgalmi Szakközépiskola – Sarkad

Ady Endre Gimnázium – Budapest

Ady Endre Gimnázium – Debrecen

Álmos Vezér Általános Iskola – Budapest

Általános és Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgalat, Arany János Iskola – Tiszaújváros

Általános és Alapfokú Művészeti Iskola – Forráskút

Általános Iskola – Sótony

Általános Iskola – Jászboldogháza

Általános Iskola – Csobaj

Általános Iskola – Lajosmizse

Általános Iskola és Szakiskola – Tiszacsege

Általános Iskola Farád – Farád

Általános Iskola Püspökhatvan – Püspökhatvan

Alternatív Iskola, Szakiskola és Speciális Szakközépiskola – Szeged

ÁMK Aldebrő – Aldebrő

ÁMK Általános Iskola – Halásztelek

ÁMK Általános Iskola – Pusztamonostor

ÁMK Általános Iskola – Vámosújfalu

Apáczai Csere János Általános Iskola – Ózd

Apáczai Csere János Általános Iskola – Nyíregyháza

Arany János Általános és Művészeti Alapiskola – Kecel

Arany János Általános Iskola – Szeged

Arany János Általános Iskola és Nyolcosztosztályos Gimnázium – Százhalombatta

Arany János Általános Iskola – Kecskemét

Arany János Általános Iskola – Gyöngyös

Arany János Gimnázium – Nyíregyháza

Arany János Gimnázium – Szakoly

Árpád Fejedelem Általános Iskola – Gyöngyösoroszi

Árpád Fejedelem Általános Iskola – Ibrány

Árpád Fejedelem Általános Iskola – Budapest

Árpád Fejedelem Gimnázium és Szakközépiskola – Kistelek

Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola – Tatabánya

Árpád Szakképző Iskola és Kollégium – Székesfehérvár

Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium – Sárospatak

Asbóth Sándor Műszaki Szakközépiskola és Szakmunkásképző Intézet – Keszthely

Béri Balogh Ádám Gimnázium, Posta- és Bankforgalmi Szakközépiskola – Vasvár

Bajza József Gimnázium. és Egészségügyi Szakközépiskola – Hatvan

Bánki Donát Gimnázium és Szakközépiskola. – Dunaújváros

Bánki Donát Szakképző Iskola – Kisbér

Bárdos Lajos Általános Iskola – Tapolca

Bárdos Lajos Általános Iskola – Dunakeszi

Bátki József Általános Iskola – Salgótarján

Batsányi János Általános Iskola – Tapolca

Batsányi János Gimnázium és Szakközépiskola – Tapolca

Batsányi János Gimnázium. és Szakközépiskola – Csongrád

Bay Zoltán Általános Iskola – Gyula

Bay Zoltán Szakközépiskola és Szakmunkásképző Intézet – Budapest

Bedő Albert Középiskola – Pusztamérges

Békés Glasz Kereskedelmi Szakközépiskola – Budapest

Békés Megyei Mezőhegyesi Szakképző Iskola – Mezőhegyes

Bem József Általános Iskola – Nyíregyháza

Bem József Műszaki Szakközépiskola – Cegléd

Bencs László Szakiskola és Általános Iskola – Nyíregyháza

Bercsényi Miklós Közlekedési Szakközépiskola és Gimnázium – Győr

Beregszászi P. Ipari Szakközépiskola és Szakmunkásképző Intézet – Debrecen

Bernáth Kálmán Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola – Vác

Berze Nagy János Gimnázium és Szakiskola – Gyöngyös

Bessenyei György Gimnázium és Kollégium – Kisvárda

Bessenyei György Szakközépiskola – Berettyóújfalu

Bethlen Gábor Közgazdasági és Postaforgalmi Szakközépiskola – Debrecen

Bethlen Gábor Közlekedési és Közgazdasági Szakközépiskola – Budapest

Bethlen Gábor Szakképző Iskola és Kollégium – Gyomaendrőd

Bezerédj Általános Iskola – Paks

BKMÖ Garbai S. Szakközépiskola – Kiskunhalas

Bláthy Ottó Titusz Műszaki Szakközépiskola és Gimnázium – Budapest

Bláthy Ottó Vill. Ipari Szakközépiskola – Miskolc

Bocskai Általános Iskola – Újrónafő

Bocskai I. Általános és Művészeti Iskola – Derecske

Bocskai István Általános Iskola – Álmosd

Bocskai István Gimnázium – Hajdúböszörmény

Bocskai István Gimnázium – Biharkeresztes

Bókay János Humán Kéttannyelvű Egészségügyi Szakközépiskola és Gimnázium – Budapest

Bolyai János Általános Iskola és Gimnázium- Szombathely

Bolyai János Gimnázium – Kecskemét

Bolyai János Gimnázium – Salgótarján

Borbély Lajos Műszaki Középiskola és Kollégium – Salgótarján

Bornemissza Gergely Szakképzési Intézet – Eger

Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium – Vác

Bőrfestő Általános Iskola – Budapest

Brassai Sámuel Műszaki Szakközépiskola – Debrecen

Bródy Imre Gimnázium és Szakközépiskola – Ajka

Budai Nagy Antal Gimnázium – Budapest

Budai Nagy Antal Szakközépiskola – Nagykálló

BZSH Scheiber Sándor Általános Iskola és Gimnázium – Budapest

Chernel István Általános Iskola és Gimnázium – Agárd

Cserháti S. Szakközépiskola – Nagykanizsa

Csete Balázs Középiskola – Budapest

Csiha Győző Közép- és Szakképző Iskola – Hajdúnánás

Csokonai Vitéz Mihály ÁMK – Keszthely

Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium – Debrecen

Csonka János Műszaki Szakközépiskola – Szigetszentmiklós

Csonka János Műszaki Szakközépiskola – Budapest

Csukás Zoltán Mezőgazdasági Szakközépiskola – Csorna

Damjanich János Általános Iskola – Szentes

Damjanich János Általános Iskola – Zagyvarékas

Damjanich János Szakközépiskola – Hatvan

Deák Ferenc Általános Iskola – Veszprém

Deák Ferenc Szakközépiskola és Szakmunkásképző Intézet – Zalaegerszeg

Debreceni Márton Gimnázium és Szakiskola – Miskolc

Déri Miksa Ipari Szakközépiskola – Szeged

Déri Miksa Szakközépiskola – Mátészalka

Déri Miksa Szakközépiskola és Szakmunkásképző Intézet – Budapest

Diósgyőri Gimnázium – Miskolc

Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Iskola – Miskolc

Dobó István Gimnázium – Eger

Dózsa György Általános Iskola – Debrecen

Dózsa György Általános Iskola – Szeged

Dr. Berze Nagy János Általános Iskola – Besenyőtelek

Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola – Békés

Dr. Marek József Mezőgazdasági és Közgazdasági Szakközépiskola – Mohács

Dr. Nagy László Gyógypedagógiai. Intézet – Kőszeg

Dr. Tolnay S. Általános Iskola – Gyöngyösfalu

DRK Dóczy Gimnáziuma – Debrecen

Dugonics András Általános Iskola – Budapest

Dugonics András Gimnázium – Budapest

Dürer Albert Általános Iskola – Gyula

Energetikai Szakközépiskola és Kollégium – Paks

Eötvös József Általános Iskola és KSZKI – Gyál

Eötvös József Általános Iskola – Orosháza

Eötvös József Általános Iskola – Budapest

Eötvös József Általános Iskola – Budapest

Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium – Tiszaújváros

Eötvös József Gyakorló Álalános Iskola – Baja

Eötvös József Középiskola – Heves

Eötvös Lóránd Szakközépiskola – Budapest

Eötvös Lóránd Általános Iskola -Budapest

Eötvös Lóránd Műszaki Középiskola – Kaposvár

Eperföldi Általános Iskola – Kalocsa

Építőipari és Díszítőművészeti Szakközépiskola – Budapest

Erdei Ferenc Kereskedelmi és Közgazdasági Szakközépiskola – Makó

Evangélikus Általános Iskola – Nyíregyháza

Faller Jenő Szki – Várpalota

Fazekas Mihály Gimnázium – Budapest

Fekete István Általános Iskola – Szob

Fekete István Szakiskola és Kollégium – Ádánd

Fellner Jakab Szakközépiskola – Tatabánya

Felső-Vámház Utcai Általános Iskola – Pécs

Fényes Elek Közgazdasági Szakközépiskola – Budapest

Földes Ferenc Gyakorló Kereskedelmi Szakközépiskola – Budapest

Fráter György Katolikus Gimnázium – Miskolc

Gábor Áron Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola – Karcag

Gábor Áron Szakközépiskola és Művészeti Középiskola – Miskolc

Gábor Dénes Gimnázium, Műszaki Szakközépiskola és Kollégium – Szeged

Ganz Ábrahám és Munkácsy Mihály Szakközépiskola és Szakiskola – Zalaegerszeg

Gárdonyi Géza Gimnázium és Szakközépiskola – Eger

Gárdonyi Géza Általános Iskola és Speciális Szakiskola – Dunaújváros

Gárdonyi Géza Általános Iskola – Fadd

Gáspár András Ipari Szakmunkásképző Intézet és Szakközépiskola – Kecskemét

Gáyer Gyula Általános Iskola – Celldömölk

Gépészeti és Számítástechnikai Szakközépiskola – Békéscsaba

Gépipari, Közlekedési Szakközépiskola Baross Gábor Tagintézete – Szolnok

Giorgio Perlasca Kereskdelmi és Vendéglátó Szakközépiskola – Budapest

Gróf Széchenyi I. Általános Iskola és Szakiskola – Budapest

Gróf Széchenyi Imre Általános Iskola – Balatonföldvár

Gróf Széchenyi István Általános és Szakiskola – Budapest

Gróf Széchenyi István Műszaki Szakközépiskola – Székesfehérvár

Györffy István Középiskolai Kollégium- Debrecen

Gyulaffy László Általános Iskola – Veszprém-Gyulafirátót

Hajnik K. Közgazdasági Szakközépiskola – Budapest

Hajnóczy József Kollégium – Pécs

Hajós Alfréd Általános Iskola – Gödöllő

Handler Nándor Szakképző Iskola – Sopron

Hartyánközi Általános Iskola és Szakközépiskola – Budapest

Hegedűs Géza Általános Iskola – Budapest

Herman Ottó Általános Iskola – Nyíregyháza-Oros

Herman Ottó Általános Iskola – Budapest

Hevesy György Általános Iskola – Tura

Hild Szakközépiskola és Szakiskola – Dunaújváros

Híradásipari és Kereskedelmi Szakközépiskola és 521. sz. Szakmunkásképző Intézet – Fonyód

Hunfalvy János KKSzKI – Budapest

Hunyadi János Gimnázium és Szakközépiskola – Csorna

Hunyadi Mátyás Általános Iskola – Nyíregyháza

Hunyadi Mátyás Általános Iskola – Tiszatelek

Hunyadi Mátyás Közgazdasági Szakközépiskola – Székesfehérvár

Hunyadi Mátyás Szakközépiskola – Mosonmagyaróvár

I. Béla Gimnázium és Középiskola – Szekszárd

I. Rákóczi György Gimnázium és Szakközépiskola – Derecske

Ihász Dániel Ipari Szakközépiskola – Budapest

Ihász Gábor Általános Iskola – Vaszar

II. Géza Gimnázium – Bátaszék

II. Rákóczi Ferenc Általános és Művészeti Iskola – Hajdúnánás

II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola – Sárospatak

II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola – Szécsény

II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola – Búj

II. Rákóczi Ferenc Szakközépiskola – Kisvárda

Illéssy Sándor Szakközépiskola – Kisújszállás

Illyés Gyula Gimnázium Szakiskola. és Kollégium- Dombóvár

István Király Általános Iskola – Jászapáti

Jálics E. Vendéglátóipari Szakközépiskola – Kadarkút

Jankó János Gimnázium – Tótkomlós

Janus Pannonius Gimnázium és Szakközépiskola – Pécs

Jávorka Sándor Mezőgazdasági Szakközépiskola – Tata

Jelky András Ruhaipari Szakközépiskola – Budapest

Jelky András Szakképző Iskola Radnóti Kollégium – Baja

Jerney János Általános Iskola – Szeged

Jókai Mór Általános és Szakképző Iskola – Győr

Jókai Mór Közgazdasági Szakközépiskola – Pápa

Jókai Mór Szakközépiskola – Kazincbarcika

József Attila Általános Iskola – Budapest

József Attila Általános Iskola – Nógrádkövesd

József Attila Gimnázium és Kollégium – Ózd

József Attila Kollégium – Székesfehérvár

Juhász Gyula Református Gimnázium és Szakközépiskola – Makó

Kabay János Általános Iskola – Tiszavasvári

Kandó Kálmán Közlekedési Szakközépiskola és Gimnázium – Záhony

Kandó Kálmán Műszaki Szakközépiskola – Miskolc

Kandó Kálmán Műszaki Szakközépiskola – Kecskemét

Kapocs Utcai Általános Iskola – Budapest

Karácsony Sándor Általános Iskola – Debrecen

Károly Róbert Szakközépiskola – Gyöngyös

Károlyi Mihály Kereskedelmi Szakközépiskola – Cegléd

Katedra Informatikai és Művészeti Szakközépiskola – Kecskemét

Katona József Műszaki, Közgazdasági Szakközépiskola és Gimnázium – Budapest

Kazinczy Ferenc Általános Iskola – Szabolcsveresmart

Kazinczy Ferenc Általános Iskola – Debrecen

Kazinczy Ferenc Gimnázium – Győr

Kecskeméti Főiskola TFK., Lővei Kollégium – Kecskemét

Kempelen Farkas Ügyviteli Alapítvány Szakközépiskola – Komárom

Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola – Dunaújváros

Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola – Debrecen

Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola – Tatabánya

Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola – Salgótarján

Keresztury Dezső Általános Iskola – Budapest

Kertvárosi Általános Iskola – Kalocsa

Kisfaludy Károly ÁMK – Tét

Kisfaludy Utcai Általános Iskola – Kaposvár

Kisfaludy-Ramassetter Iskola – Sümeg

Kiskulcsosi Általános Iskola – Karcag

Kispesti Deák Ferenc Gimnázium – Budapest

Kiss Ferenc Erdészeti Szakközépiskola – Szeged

Kiss Lajos Általános Iskola – Hódmezővásárhely

Kiss Lajos Általános Iskola Dózsa György Tagiskola – Hódmezővásárhely

Klauzál Gábor Szakközépiskola – Budapest

Kodály Zoltán Ének-zene Tagozatos Általános Iskola – Tatabánya

Kodolányi Utcai Általános Iskola és Diákotthon – Szentlőrinc

Kontyfa Középiskola, Általános Iskola és Óvoda – Budapest

Korányi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola – Miskolc

Koren István Általános Iskola – Domony

Kós Károly Építőipari Szakközépiskola – Miskolc

Kossuth Lajos Általános és Művészeti Alapiskola – Soltvadkert

Kossuth Lajos. Közgazdasági és Humán Szakközépiskola – Tatabánya

Kossuth Lajos Általános Iskola – Székesfehérvár

Kossuth Lajos Gimnázium és Szakközépiskola – Sátoraljaújhely

Kossuth Lajos Gimnázium – Cegléd

Kossuth Lajos Közoktatási Intézmény – Orosháza

Kossuth Lajos Szakiskola – Csorna

Kossuth Zsuzsanna Humán és Kereskedelmi Szakközépiskola – Kalocsa

Kőbányai Önkormányzat Általános Iskola – Budapest

Kölcsey Ferenc Gimnázium – Nyíregyháza

Kölcsey Ferenc Gimnázium – Zalaegerszeg

Kölcsey Ferenc Gimnázium – Körmend

Kölcsey Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Intézet – Körmend

Köllő Miklós Általános Iskola – Gyergyócsomafalva, Románia

Könnyűipari Szakközépiskola és Szakmunkásképző Intézet – Debrecen

Könyves Kálmán Általános Iskola – Kartal

Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium és Szakközépiskola – Szécsény

Közgazdasági Szakközépiskola – Kiskunfélegyháza

Közgazdasági Szakközépiskola – Hajdúszoboszló

Központi Általános Iskola – Baja

Krúdy Gyúla Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola – Szeged

Krúdy Gyula Gimnázium – Nyíregyháza

KTMF Stúdió – Széchenyi István Egyetem

Kvassay Jenő Műszaki Szakközépiskola – Budapest

Lánchíd Utcai Általános Iskola – Kecskemét

Lehel Vezér Gimnázium – Jászberény

Lengyeltóti János Általános Iskola – Mozsgó

Lippai János Szakközépiskola – Nyíregyháza

Lipthay B. Mezőgazdasági Szakképző Iskola – Szécsény

Lónyay Menyhért Szakközépiskola – Vásárosnamény

Losonci Téri Általános Iskola – Budapest

Lovassy László Gimnázium – Veszprém

Lukács Sándor Szakképző Iskola – Győr

Madách Imre Gimnázium – Salgótarján

Madách Imre Kollégium -Balassagyarmat

Magyar Hajózási Szakközépiskola – Budapest

Magyar László Gimnázium – Dunaföldvár

Magyar-Német Nyelvű Iskolaközpont – Pécs

Maklári L. Ének Tagozatos Általános Iskola és Középiskola – Hajdúnánás

Mályváskerti Általános Iskola – Újfehértó

Martin János Szakképző Iskola – Miskolc

Mátyás Király Általános Iskola – Szolnok

Mechwart A. Gépipari és Informatikai Szakközépiskola – Debrecen

Medgyaszay István Szakiskola és Gimnázium – Veszprém

Medgyessy Ferenc Gimnázium és Művészeti Középiskola – Debrecen

Mező Ferenc Általános Iskola – Mezőkövesd

Mezőgazdasági Szakközépiskola és Kollégium – Eger

Mikes Kelemen Felnőtt és Ifjúsági Középiskola – Tatabánya I.

Miskolci Matura Magángimnázium – Miskolc

Molnár Ferenc Általános Iskola – Budapest

Molnár Mátyás Általános Iskola és Diákotthon – Vaja

Móra Ferenc Általános és Művészeti Iskola – Hajdúdorog

Móra Ferenc Szakközépiskola. és Szakmunkásképző Intézet – Szeged

Móricz Zsigmond Általános Iskola – Prügy

Móricz Zsigmond Általános Iskola – Dunaújváros

Móricz Zsigmond Gimázium – Tiszakécske

Munkácsy M. Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola – Kaposvár

Munkácsy Mihály Általános Iskola – Miskolc

Munkácsy Mihály Általános Iskola – Székesfehérvár

Munkácsy Mihály Szakközépiskola és Szakmunkásképző Intézet – Zalaegerszeg

Muttyánszky Ádám Szakközépiskola – Pilisvörösvár

Nagykállói Középiskola Kollégiuma – Nagykálló

Nagy László Általános Iskola – Veszprém

Nagy László Gimnázium – Komló

Nagypeterdi Általános Iskola – Nagypeterd

Német Nemzetiségi Általános Iskola – Városlőd

Neuman János Közgazdasági Szakközépiskola és Gimnázium – Eger

Neumann János Általános Iskola – Erdőkertes

Noszlopy G. Közgazdasági Szakközépiskola – Kaposvár

Nyárády András Általános Iskola – Felsőnyárád

Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium – Nyíregyháza

Odessza II. sz. Általános Iskola – Szeged

Orlai Petrics Soma Általános Iskola – Mezőberény

Öveges József Szakképző Iskola – Balatonfűzfő

Pálffy Miklós Kereskedelmi Szakközépiskola – Győr

Pannónia Általános Iskola – Budapest

Pataky István Hiszki. – Budapest

Páterdombi Szakképző I. és Kollégium Kinizsi Pál Tagiskola – Zalaegerszeg

Pattantyús-Á. Géza Ipari Szakközépiskola – Győr

Pátzay Pál Általános Iskola – Kapuvár

Péchy Mihály Műszaki Középiskola – Debrecen

Perczel Mór Gimnázium és Informatikai Szakközépiskola – Siófok

Pestszentlőrinci Közgazdasági Szakközépiskola – Budapest

Péterfy Sándor Általános Iskola – Nagykanizsa

Petőfi Sándor Általános Iskola – Gödöllő

Petőfi Sándor Általános Iskola – Csépa

Petőfi Sándor Gimnázium – Salgótarján

Petőfi Sándor Általános Iskola – Nyíregyháza

Petőfi Sándor Általános Iskola – Salgótarján

Petőfi Sándor Általános Iskola – Esztergom

Petőfi Sándor Általános Iskola – Csobánka

Petőfi Sándor ÁMK Általános Iskola – Győr-Ménfőcsanak

Petrik Lajos Vegyipari, Környezetvédelmi, Informatikai Szakközépiskola – Budapest

Pollack Mihály Műszaki Szakközépiskola – Pécs

Pollák Antal Műszaki Szakközépiskola – Szentes

Pollák Mihály Általános és Zeneiskola – Tahitótfalu

Povolny Ferenc Szakképző Intézet – Debrecen

PTE Babits Mihály Gyakorló Gimnázium és Szakiskola – Pécs

Rákóczi Úti Általános Iskola – Bácsalmás

Rázsó Imre Szakközépiskola – Körmend

Református Általános Iskola – Mezőtúr

Reguly Antal Szakképző Iskola – Zirc

Reményik Zsigmond Gimnázium és Szakközépiskola – Füzesabony

Remetekertvárosi Általános Iskola – Budapest

Révai Miklós Gimnázium – Győr

Rippl-Rónai József Közlekedési Szakközépiskola – Kaposvár

Rókusvárosi II. sz. Általános Iskola – Szeged

Rózsahegyi Kálmán Általános Iskola – Gyomaendrőd

Ruhaipari és Iparművészeti Szakképző Iskola – Békéscsaba

Ruhaipari Szakközép és Szakközépiskola – Szolnok

Ságvári Endre Általános Iskola – Oroszlány

Sári Gusztáv Általános Iskola – Kaba

Serényi Béla Gimnázium és Mezőgazdasági Szakközépiskola – Putnok

Sibrik Miklós Általános Iskola – Budapest

Somogy Megyei Önkormányzat Nagyatádi Szakközépiskola – Nagyatád

Somogyi Béla Utcai Általános Iskola – Budapest

Somogyi Imre Általános Iskola – Abony

Stromfeld Aurél Gépipari és Építőipari Szakközépiskola – Salgótarján

Szabadhegyi Oktatási Központ – Győr

Szabó Pál Téri Általános Iskola – Békéscsaba

Szabolcs Vezér Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium – Pusztaszabolcs

Széchenyi Ferenc Kertészeti Szakközépiskola – Balatonfüred

Széchenyi I. Általános Iskola – Csorna

Széchenyi I. Közgazdasági Szakközépiskola – Ózd

Széchenyi I. Közgazdasági Szakközépiskola – Nyíregyháza

Széchenyi I. Szakközép- és Szakmunkásképző Iskola – Zalaegerszeg

Széchenyi István Általános Iskola – Bercel

Széchenyi István Általános Iskola – Egerszalók

Széchenyi István Általános Iskola és Gimnázium – Szolnok

Széchenyi István Általános Iskola – Arló

Széchenyi István Általános Iskola – Hegyfalu

Széchenyi István Gimnázium és Szakközépiskola – Pécs

Széchenyi István Kollégium – Kecskemét

Széchenyi István Mezőgazdasági Szakközépiskola – Hajdúböszörmény

Széchenyi István Szakképző Iskola – Tapolca

Széchenyi Körúti Általános Iskola – Szolnok

Széna Téri Általános Iskola – Székesfehérvár

Szent István Általános Iskola – Battonya

Szent István Gimnázium – Kalocsa

Szent István Gimnázium – Budapest

Szent István Mezgazdasági és Élelmiszeripari Szakközépiskola – Székesfehérvár

Szent József Gimnázium és Kollégium – Debrecen

Szent-Györgyi Albert Gimnázium – Balassagyarmat

Szép Ernő Középiskolai Kollégium – Hajdúszoboszló

Szervátiusz Jenő Általános Iskola – Budapest

Szigeti Gyula János Egészségügyi Szakképző Iskola – Kaposvár

Szilágyi Erzsébet Gimnázium – Eger

Szlovák Gimnázium – Békéscsaba

SZTE Herman Ottó Kollégium – Szeged

Szűts József Általános Iskola – Kiskunhalas

Taksony Vezér Általános Iskola – Taksony

Táncsics M. Gimnázium és Szakközépiskola – Orosháza

Táncsics Mihály Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola – Kisbér

Táncsics Mihály Közgazdasági Szakközépiskola – Salgótarján

Tarjáni Magyar-Német Kéttannyelvű Iskola – Szeged

Tégláskerti Általános Iskola – Debrecen

Teleki Blanka Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola – Mezőtúr

Teleki Blanka Közgazdasági Szakközépiskola és Gimnázium – Budapest

Tevan Andor Gimnázium és Nyomdaipari Szkakközépiskola – Békéscsaba

Than Károly Gimnázium – Budapest

Thúry György Kereskedelmi és Idegenforgalmi Szakközépiskola – Nagykanizsa

Tinódi Sebestyén Gimnázium és Szakközépiskola – Sárvár

Tokaji Ferenc Gimnázium és Szakközépiskola – Tokaj

Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakközépiskola – Nagykőrös

Tomori Pál Általános Iskola – Budapest

Toponári Általános Iskola – Kaposvár

Tóth Árpád Gimnázium – Debrecen

Tóvárosi Általános Iskola – Székesfehérvár

Trefort Ágoston Kéttannyelvű Szakközépiskola – Budapest

Trefort Ágoston Általános Iskola – Csabacsűd

Trefort Ágoston Szakképző Iskola – Sátoraljaújhely

Tulipános Általános Iskola – Győr

Tüköry Lajos Általános Iskola – Körösladány

Türr István Közgazdasági és Postaforgalmi Szakközépiskola- Baja

Újvárosi Általános Iskola – Szolnok

Váci Mihály Általános Iskola – Nyíregyháza

Váci Mihály Gimnázium – Tiszavasvári

Vajda János Gimnázium – Keszthely

Vajda János Gimnázium – Bicske

Vajda Péter Gimnázium – Szarvas

Vak Bottyán Gimnázium – Paks

Vak Bottyán Műszaki és Közgazdasági Szakközépiskola – Gyöngyös

Vályi Péter Szakképző Iskola – Tamási

Ványai Ambrus Általános Iskola – Dévaványa

Varga István Kereskedelmi és Közgazdasági Szakközépiskola – Budapest

Várkonyi István Általános Iskola – Cegléd

Vásárhelyi Pál Gimnázium – Polgár

Vásárhelyi Pál Közgazdasági és Postaforgalmi Szakközépiskola – Szolnok

Vásárhelyi Pál Műszaki Szakközépiskola – Békéscsaba

Vasvári Pál KGSZKI – Szeged

Vay Miklós Szakképző Iskola – Sárospatak

Vécsey Károly Általános Iskola – Solt

Verebély László Szakközépiskola – Budapest

Veress Ferenc Szakképző Iskola – Hajdúböszörmény

Vetési Albert Gimnázium – Veszprém

Virágh Gedeon Szakközépiskola és Szakiskola – Kunszentmiklós

Vörösmarty Mihály Általános Iskola – Debrecen

Vörösmarty Mihály Általános Iskola – Újszász

Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Zeneművészeti Szakgimnázium – Budapest

Wattay Középiskola és Szakiskola – Kiskőrös

Weöres Sándor Általános Iskola – Pápa

Weöres Sándor Általános Iskola, Szeged

Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Szakközépiskola – Eger

Xántus János Idegenforgalmi Középiskola, Budapest

Zay Anna Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola – Nyíregyháza

Zichy Mihály Iparművészeti, Ruhaipari Szakképző Iskola és Kollégium – Kaposvár

Zrínyi Ilona Általános Iskola – Kaposvár

Zsigmondy és Széchenyi Szakképző Iskola – Nagykanizsa

Zwack József Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola – Békéscsaba

Oszd meg a Facebook-on!

Események

Social

9,102RajongóTetszik
661KövetőKövetés
237FeliratkozóFeliratkozás

Legyél DUE-tag!

Egyre több kedvezményt kapnak a Diák- és Ifjúsági Újságírók Országos Egyesületének tagjai. A DUE sajtóigazolványa kinyitja a kapukat a diákújságírók előtt, legyen szó interjúról, vagy egy kiállítás meglátogatásáról.

Tagság hosszabbítás

Nálunk mindig október 31-én ér véget a DUE-év, és ezzel lejár a DUE-tagság érvényessége. Figyelj rá, hogy ne szakadjon meg a tagságod, és mielőbb...

Ne dőlj be!

Hazai diákrádiók

Adatbázisunkban több mint négyszáz hazai iskolarádiót tartunk nyilván. Rendszerüket folyamatosan bővítjük. Várjuk az új jelentkezőket!

10. sz. Petőfi Sándor Általános Iskola – Miskolc

2. sz. Általános Iskola – Tamási

209. sz. Fáy András Szakközépiskola és Szakmunkásképző Intézet – Bátonyterenye

508 sz. Kertvárosi Szakképző Iskola – Pécs

516. sz. Ipari Szakközépiskola – Dombóvár

Ádándi Általános Iskola – Ádánd

Ady Endre-Bay Zoltán Gimnázium és Postaforgalmi Szakközépiskola – Sarkad

Ady Endre Gimnázium – Budapest

Ady Endre Gimnázium – Debrecen

Álmos Vezér Általános Iskola – Budapest

Általános és Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgalat, Arany János Iskola – Tiszaújváros

Általános és Alapfokú Művészeti Iskola – Forráskút

Általános Iskola – Sótony

Általános Iskola – Jászboldogháza

Általános Iskola – Csobaj

Általános Iskola – Lajosmizse

Általános Iskola és Szakiskola – Tiszacsege

Általános Iskola Farád – Farád

Általános Iskola Püspökhatvan – Püspökhatvan

Alternatív Iskola, Szakiskola és Speciális Szakközépiskola – Szeged

ÁMK Aldebrő – Aldebrő

ÁMK Általános Iskola – Halásztelek

ÁMK Általános Iskola – Pusztamonostor

ÁMK Általános Iskola – Vámosújfalu

Apáczai Csere János Általános Iskola – Ózd

Apáczai Csere János Általános Iskola – Nyíregyháza

Arany János Általános és Művészeti Alapiskola – Kecel

Arany János Általános Iskola – Szeged

Arany János Általános Iskola és Nyolcosztosztályos Gimnázium – Százhalombatta

Arany János Általános Iskola – Kecskemét

Arany János Általános Iskola – Gyöngyös

Arany János Gimnázium – Nyíregyháza

Arany János Gimnázium – Szakoly

Árpád Fejedelem Általános Iskola – Gyöngyösoroszi

Árpád Fejedelem Általános Iskola – Ibrány

Árpád Fejedelem Általános Iskola – Budapest

Árpád Fejedelem Gimnázium és Szakközépiskola – Kistelek

Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola – Tatabánya

Árpád Szakképző Iskola és Kollégium – Székesfehérvár

Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium – Sárospatak

Asbóth Sándor Műszaki Szakközépiskola és Szakmunkásképző Intézet – Keszthely

Béri Balogh Ádám Gimnázium, Posta- és Bankforgalmi Szakközépiskola – Vasvár

Bajza József Gimnázium. és Egészségügyi Szakközépiskola – Hatvan

Bánki Donát Gimnázium és Szakközépiskola. – Dunaújváros

Bánki Donát Szakképző Iskola – Kisbér

Bárdos Lajos Általános Iskola – Tapolca

Bárdos Lajos Általános Iskola – Dunakeszi

Bátki József Általános Iskola – Salgótarján

Batsányi János Általános Iskola – Tapolca

Batsányi János Gimnázium és Szakközépiskola – Tapolca

Batsányi János Gimnázium. és Szakközépiskola – Csongrád

Bay Zoltán Általános Iskola – Gyula

Bay Zoltán Szakközépiskola és Szakmunkásképző Intézet – Budapest

Bedő Albert Középiskola – Pusztamérges

Békés Glasz Kereskedelmi Szakközépiskola – Budapest

Békés Megyei Mezőhegyesi Szakképző Iskola – Mezőhegyes

Bem József Általános Iskola – Nyíregyháza

Bem József Műszaki Szakközépiskola – Cegléd

Bencs László Szakiskola és Általános Iskola – Nyíregyháza

Bercsényi Miklós Közlekedési Szakközépiskola és Gimnázium – Győr

Beregszászi P. Ipari Szakközépiskola és Szakmunkásképző Intézet – Debrecen

Bernáth Kálmán Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola – Vác

Berze Nagy János Gimnázium és Szakiskola – Gyöngyös

Bessenyei György Gimnázium és Kollégium – Kisvárda

Bessenyei György Szakközépiskola – Berettyóújfalu

Bethlen Gábor Közgazdasági és Postaforgalmi Szakközépiskola – Debrecen

Bethlen Gábor Közlekedési és Közgazdasági Szakközépiskola – Budapest

Bethlen Gábor Szakképző Iskola és Kollégium – Gyomaendrőd

Bezerédj Általános Iskola – Paks

BKMÖ Garbai S. Szakközépiskola – Kiskunhalas

Bláthy Ottó Titusz Műszaki Szakközépiskola és Gimnázium – Budapest

Bláthy Ottó Vill. Ipari Szakközépiskola – Miskolc

Bocskai Általános Iskola – Újrónafő

Bocskai I. Általános és Művészeti Iskola – Derecske

Bocskai István Általános Iskola – Álmosd

Bocskai István Gimnázium – Hajdúböszörmény

Bocskai István Gimnázium – Biharkeresztes

Bókay János Humán Kéttannyelvű Egészségügyi Szakközépiskola és Gimnázium – Budapest

Bolyai János Általános Iskola és Gimnázium- Szombathely

Bolyai János Gimnázium – Kecskemét

Bolyai János Gimnázium – Salgótarján

Borbély Lajos Műszaki Középiskola és Kollégium – Salgótarján

Bornemissza Gergely Szakképzési Intézet – Eger

Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium – Vác

Bőrfestő Általános Iskola – Budapest

Brassai Sámuel Műszaki Szakközépiskola – Debrecen

Bródy Imre Gimnázium és Szakközépiskola – Ajka

Budai Nagy Antal Gimnázium – Budapest

Budai Nagy Antal Szakközépiskola – Nagykálló

BZSH Scheiber Sándor Általános Iskola és Gimnázium – Budapest

Chernel István Általános Iskola és Gimnázium – Agárd

Cserháti S. Szakközépiskola – Nagykanizsa

Csete Balázs Középiskola – Budapest

Csiha Győző Közép- és Szakképző Iskola – Hajdúnánás

Csokonai Vitéz Mihály ÁMK – Keszthely

Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium – Debrecen

Csonka János Műszaki Szakközépiskola – Szigetszentmiklós

Csonka János Műszaki Szakközépiskola – Budapest

Csukás Zoltán Mezőgazdasági Szakközépiskola – Csorna

Damjanich János Általános Iskola – Szentes

Damjanich János Általános Iskola – Zagyvarékas

Damjanich János Szakközépiskola – Hatvan

Deák Ferenc Általános Iskola – Veszprém

Deák Ferenc Szakközépiskola és Szakmunkásképző Intézet – Zalaegerszeg

Debreceni Márton Gimnázium és Szakiskola – Miskolc

Déri Miksa Ipari Szakközépiskola – Szeged

Déri Miksa Szakközépiskola – Mátészalka

Déri Miksa Szakközépiskola és Szakmunkásképző Intézet – Budapest

Diósgyőri Gimnázium – Miskolc

Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Iskola – Miskolc

Dobó István Gimnázium – Eger

Dózsa György Általános Iskola – Debrecen

Dózsa György Általános Iskola – Szeged

Dr. Berze Nagy János Általános Iskola – Besenyőtelek

Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola – Békés

Dr. Marek József Mezőgazdasági és Közgazdasági Szakközépiskola – Mohács

Dr. Nagy László Gyógypedagógiai. Intézet – Kőszeg

Dr. Tolnay S. Általános Iskola – Gyöngyösfalu

DRK Dóczy Gimnáziuma – Debrecen

Dugonics András Általános Iskola – Budapest

Dugonics András Gimnázium – Budapest

Dürer Albert Általános Iskola – Gyula

Energetikai Szakközépiskola és Kollégium – Paks

Eötvös József Általános Iskola és KSZKI – Gyál

Eötvös József Általános Iskola – Orosháza

Eötvös József Általános Iskola – Budapest

Eötvös József Általános Iskola – Budapest

Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium – Tiszaújváros

Eötvös József Gyakorló Álalános Iskola – Baja

Eötvös József Középiskola – Heves

Eötvös Lóránd Szakközépiskola – Budapest

Eötvös Lóránd Általános Iskola -Budapest

Eötvös Lóránd Műszaki Középiskola – Kaposvár

Eperföldi Általános Iskola – Kalocsa

Építőipari és Díszítőművészeti Szakközépiskola – Budapest

Erdei Ferenc Kereskedelmi és Közgazdasági Szakközépiskola – Makó

Evangélikus Általános Iskola – Nyíregyháza

Faller Jenő Szki – Várpalota

Fazekas Mihály Gimnázium – Budapest

Fekete István Általános Iskola – Szob

Fekete István Szakiskola és Kollégium – Ádánd

Fellner Jakab Szakközépiskola – Tatabánya

Felső-Vámház Utcai Általános Iskola – Pécs

Fényes Elek Közgazdasági Szakközépiskola – Budapest

Földes Ferenc Gyakorló Kereskedelmi Szakközépiskola – Budapest

Fráter György Katolikus Gimnázium – Miskolc

Gábor Áron Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola – Karcag

Gábor Áron Szakközépiskola és Művészeti Középiskola – Miskolc

Gábor Dénes Gimnázium, Műszaki Szakközépiskola és Kollégium – Szeged

Ganz Ábrahám és Munkácsy Mihály Szakközépiskola és Szakiskola – Zalaegerszeg

Gárdonyi Géza Gimnázium és Szakközépiskola – Eger

Gárdonyi Géza Általános Iskola és Speciális Szakiskola – Dunaújváros

Gárdonyi Géza Általános Iskola – Fadd

Gáspár András Ipari Szakmunkásképző Intézet és Szakközépiskola – Kecskemét

Gáyer Gyula Általános Iskola – Celldömölk

Gépészeti és Számítástechnikai Szakközépiskola – Békéscsaba

Gépipari, Közlekedési Szakközépiskola Baross Gábor Tagintézete – Szolnok

Giorgio Perlasca Kereskdelmi és Vendéglátó Szakközépiskola – Budapest

Gróf Széchenyi I. Általános Iskola és Szakiskola – Budapest

Gróf Széchenyi Imre Általános Iskola – Balatonföldvár

Gróf Széchenyi István Általános és Szakiskola – Budapest

Gróf Széchenyi István Műszaki Szakközépiskola – Székesfehérvár

Györffy István Középiskolai Kollégium- Debrecen

Gyulaffy László Általános Iskola – Veszprém-Gyulafirátót

Hajnik K. Közgazdasági Szakközépiskola – Budapest

Hajnóczy József Kollégium – Pécs

Hajós Alfréd Általános Iskola – Gödöllő

Handler Nándor Szakképző Iskola – Sopron

Hartyánközi Általános Iskola és Szakközépiskola – Budapest

Hegedűs Géza Általános Iskola – Budapest

Herman Ottó Általános Iskola – Nyíregyháza-Oros

Herman Ottó Általános Iskola – Budapest

Hevesy György Általános Iskola – Tura

Hild Szakközépiskola és Szakiskola – Dunaújváros

Híradásipari és Kereskedelmi Szakközépiskola és 521. sz. Szakmunkásképző Intézet – Fonyód

Hunfalvy János KKSzKI – Budapest

Hunyadi János Gimnázium és Szakközépiskola – Csorna

Hunyadi Mátyás Általános Iskola – Nyíregyháza

Hunyadi Mátyás Általános Iskola – Tiszatelek

Hunyadi Mátyás Közgazdasági Szakközépiskola – Székesfehérvár

Hunyadi Mátyás Szakközépiskola – Mosonmagyaróvár

I. Béla Gimnázium és Középiskola – Szekszárd

I. Rákóczi György Gimnázium és Szakközépiskola – Derecske

Ihász Dániel Ipari Szakközépiskola – Budapest

Ihász Gábor Általános Iskola – Vaszar

II. Géza Gimnázium – Bátaszék

II. Rákóczi Ferenc Általános és Művészeti Iskola – Hajdúnánás

II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola – Sárospatak

II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola – Szécsény

II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola – Búj

II. Rákóczi Ferenc Szakközépiskola – Kisvárda

Illéssy Sándor Szakközépiskola – Kisújszállás

Illyés Gyula Gimnázium Szakiskola. és Kollégium- Dombóvár

István Király Általános Iskola – Jászapáti

Jálics E. Vendéglátóipari Szakközépiskola – Kadarkút

Jankó János Gimnázium – Tótkomlós

Janus Pannonius Gimnázium és Szakközépiskola – Pécs

Jávorka Sándor Mezőgazdasági Szakközépiskola – Tata

Jelky András Ruhaipari Szakközépiskola – Budapest

Jelky András Szakképző Iskola Radnóti Kollégium – Baja

Jerney János Általános Iskola – Szeged

Jókai Mór Általános és Szakképző Iskola – Győr

Jókai Mór Közgazdasági Szakközépiskola – Pápa

Jókai Mór Szakközépiskola – Kazincbarcika

József Attila Általános Iskola – Budapest

József Attila Általános Iskola – Nógrádkövesd

József Attila Gimnázium és Kollégium – Ózd

József Attila Kollégium – Székesfehérvár

Juhász Gyula Református Gimnázium és Szakközépiskola – Makó

Kabay János Általános Iskola – Tiszavasvári

Kandó Kálmán Közlekedési Szakközépiskola és Gimnázium – Záhony

Kandó Kálmán Műszaki Szakközépiskola – Miskolc

Kandó Kálmán Műszaki Szakközépiskola – Kecskemét

Kapocs Utcai Általános Iskola – Budapest

Karácsony Sándor Általános Iskola – Debrecen

Károly Róbert Szakközépiskola – Gyöngyös

Károlyi Mihály Kereskedelmi Szakközépiskola – Cegléd

Katedra Informatikai és Művészeti Szakközépiskola – Kecskemét

Katona József Műszaki, Közgazdasági Szakközépiskola és Gimnázium – Budapest

Kazinczy Ferenc Általános Iskola – Szabolcsveresmart

Kazinczy Ferenc Általános Iskola – Debrecen

Kazinczy Ferenc Gimnázium – Győr

Kecskeméti Főiskola TFK., Lővei Kollégium – Kecskemét

Kempelen Farkas Ügyviteli Alapítvány Szakközépiskola – Komárom

Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola – Dunaújváros

Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola – Debrecen

Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola – Tatabánya

Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola – Salgótarján

Keresztury Dezső Általános Iskola – Budapest

Kertvárosi Általános Iskola – Kalocsa

Kisfaludy Károly ÁMK – Tét

Kisfaludy Utcai Általános Iskola – Kaposvár

Kisfaludy-Ramassetter Iskola – Sümeg

Kiskulcsosi Általános Iskola – Karcag

Kispesti Deák Ferenc Gimnázium – Budapest

Kiss Ferenc Erdészeti Szakközépiskola – Szeged

Kiss Lajos Általános Iskola – Hódmezővásárhely

Kiss Lajos Általános Iskola Dózsa György Tagiskola – Hódmezővásárhely

Klauzál Gábor Szakközépiskola – Budapest

Kodály Zoltán Ének-zene Tagozatos Általános Iskola – Tatabánya

Kodolányi Utcai Általános Iskola és Diákotthon – Szentlőrinc

Kontyfa Középiskola, Általános Iskola és Óvoda – Budapest

Korányi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola – Miskolc

Koren István Általános Iskola – Domony

Kós Károly Építőipari Szakközépiskola – Miskolc

Kossuth Lajos Általános és Művészeti Alapiskola – Soltvadkert

Kossuth Lajos. Közgazdasági és Humán Szakközépiskola – Tatabánya

Kossuth Lajos Általános Iskola – Székesfehérvár

Kossuth Lajos Gimnázium és Szakközépiskola – Sátoraljaújhely

Kossuth Lajos Gimnázium – Cegléd

Kossuth Lajos Közoktatási Intézmény – Orosháza

Kossuth Lajos Szakiskola – Csorna

Kossuth Zsuzsanna Humán és Kereskedelmi Szakközépiskola – Kalocsa

Kőbányai Önkormányzat Általános Iskola – Budapest

Kölcsey Ferenc Gimnázium – Nyíregyháza

Kölcsey Ferenc Gimnázium – Zalaegerszeg

Kölcsey Ferenc Gimnázium – Körmend

Kölcsey Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Intézet – Körmend

Köllő Miklós Általános Iskola – Gyergyócsomafalva, Románia

Könnyűipari Szakközépiskola és Szakmunkásképző Intézet – Debrecen

Könyves Kálmán Általános Iskola – Kartal

Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium és Szakközépiskola – Szécsény

Közgazdasági Szakközépiskola – Kiskunfélegyháza

Közgazdasági Szakközépiskola – Hajdúszoboszló

Központi Általános Iskola – Baja

Krúdy Gyúla Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola – Szeged

Krúdy Gyula Gimnázium – Nyíregyháza

KTMF Stúdió – Széchenyi István Egyetem

Kvassay Jenő Műszaki Szakközépiskola – Budapest

Lánchíd Utcai Általános Iskola – Kecskemét

Lehel Vezér Gimnázium – Jászberény

Lengyeltóti János Általános Iskola – Mozsgó

Lippai János Szakközépiskola – Nyíregyháza

Lipthay B. Mezőgazdasági Szakképző Iskola – Szécsény

Lónyay Menyhért Szakközépiskola – Vásárosnamény

Losonci Téri Általános Iskola – Budapest

Lovassy László Gimnázium – Veszprém

Lukács Sándor Szakképző Iskola – Győr

Madách Imre Gimnázium – Salgótarján

Madách Imre Kollégium -Balassagyarmat

Magyar Hajózási Szakközépiskola – Budapest

Magyar László Gimnázium – Dunaföldvár

Magyar-Német Nyelvű Iskolaközpont – Pécs

Maklári L. Ének Tagozatos Általános Iskola és Középiskola – Hajdúnánás

Mályváskerti Általános Iskola – Újfehértó

Martin János Szakképző Iskola – Miskolc

Mátyás Király Általános Iskola – Szolnok

Mechwart A. Gépipari és Informatikai Szakközépiskola – Debrecen

Medgyaszay István Szakiskola és Gimnázium – Veszprém

Medgyessy Ferenc Gimnázium és Művészeti Középiskola – Debrecen

Mező Ferenc Általános Iskola – Mezőkövesd

Mezőgazdasági Szakközépiskola és Kollégium – Eger

Mikes Kelemen Felnőtt és Ifjúsági Középiskola – Tatabánya I.

Miskolci Matura Magángimnázium – Miskolc

Molnár Ferenc Általános Iskola – Budapest

Molnár Mátyás Általános Iskola és Diákotthon – Vaja

Móra Ferenc Általános és Művészeti Iskola – Hajdúdorog

Móra Ferenc Szakközépiskola. és Szakmunkásképző Intézet – Szeged

Móricz Zsigmond Általános Iskola – Prügy

Móricz Zsigmond Általános Iskola – Dunaújváros

Móricz Zsigmond Gimázium – Tiszakécske

Munkácsy M. Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola – Kaposvár

Munkácsy Mihály Általános Iskola – Miskolc

Munkácsy Mihály Általános Iskola – Székesfehérvár

Munkácsy Mihály Szakközépiskola és Szakmunkásképző Intézet – Zalaegerszeg

Muttyánszky Ádám Szakközépiskola – Pilisvörösvár

Nagykállói Középiskola Kollégiuma – Nagykálló

Nagy László Általános Iskola – Veszprém

Nagy László Gimnázium – Komló

Nagypeterdi Általános Iskola – Nagypeterd

Német Nemzetiségi Általános Iskola – Városlőd

Neuman János Közgazdasági Szakközépiskola és Gimnázium – Eger

Neumann János Általános Iskola – Erdőkertes

Noszlopy G. Közgazdasági Szakközépiskola – Kaposvár

Nyárády András Általános Iskola – Felsőnyárád

Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium – Nyíregyháza

Odessza II. sz. Általános Iskola – Szeged

Orlai Petrics Soma Általános Iskola – Mezőberény

Öveges József Szakképző Iskola – Balatonfűzfő

Pálffy Miklós Kereskedelmi Szakközépiskola – Győr

Pannónia Általános Iskola – Budapest

Pataky István Hiszki. – Budapest

Páterdombi Szakképző I. és Kollégium Kinizsi Pál Tagiskola – Zalaegerszeg

Pattantyús-Á. Géza Ipari Szakközépiskola – Győr

Pátzay Pál Általános Iskola – Kapuvár

Péchy Mihály Műszaki Középiskola – Debrecen

Perczel Mór Gimnázium és Informatikai Szakközépiskola – Siófok

Pestszentlőrinci Közgazdasági Szakközépiskola – Budapest

Péterfy Sándor Általános Iskola – Nagykanizsa

Petőfi Sándor Általános Iskola – Gödöllő

Petőfi Sándor Általános Iskola – Csépa

Petőfi Sándor Gimnázium – Salgótarján

Petőfi Sándor Általános Iskola – Nyíregyháza

Petőfi Sándor Általános Iskola – Salgótarján

Petőfi Sándor Általános Iskola – Esztergom

Petőfi Sándor Általános Iskola – Csobánka

Petőfi Sándor ÁMK Általános Iskola – Győr-Ménfőcsanak

Petrik Lajos Vegyipari, Környezetvédelmi, Informatikai Szakközépiskola – Budapest

Pollack Mihály Műszaki Szakközépiskola – Pécs

Pollák Antal Műszaki Szakközépiskola – Szentes

Pollák Mihály Általános és Zeneiskola – Tahitótfalu

Povolny Ferenc Szakképző Intézet – Debrecen

PTE Babits Mihály Gyakorló Gimnázium és Szakiskola – Pécs

Rákóczi Úti Általános Iskola – Bácsalmás

Rázsó Imre Szakközépiskola – Körmend

Református Általános Iskola – Mezőtúr

Reguly Antal Szakképző Iskola – Zirc

Reményik Zsigmond Gimnázium és Szakközépiskola – Füzesabony

Remetekertvárosi Általános Iskola – Budapest

Révai Miklós Gimnázium – Győr

Rippl-Rónai József Közlekedési Szakközépiskola – Kaposvár

Rókusvárosi II. sz. Általános Iskola – Szeged

Rózsahegyi Kálmán Általános Iskola – Gyomaendrőd

Ruhaipari és Iparművészeti Szakképző Iskola – Békéscsaba

Ruhaipari Szakközép és Szakközépiskola – Szolnok

Ságvári Endre Általános Iskola – Oroszlány

Sári Gusztáv Általános Iskola – Kaba

Serényi Béla Gimnázium és Mezőgazdasági Szakközépiskola – Putnok

Sibrik Miklós Általános Iskola – Budapest

Somogy Megyei Önkormányzat Nagyatádi Szakközépiskola – Nagyatád

Somogyi Béla Utcai Általános Iskola – Budapest

Somogyi Imre Általános Iskola – Abony

Stromfeld Aurél Gépipari és Építőipari Szakközépiskola – Salgótarján

Szabadhegyi Oktatási Központ – Győr

Szabó Pál Téri Általános Iskola – Békéscsaba

Szabolcs Vezér Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium – Pusztaszabolcs

Széchenyi Ferenc Kertészeti Szakközépiskola – Balatonfüred

Széchenyi I. Általános Iskola – Csorna

Széchenyi I. Közgazdasági Szakközépiskola – Ózd

Széchenyi I. Közgazdasági Szakközépiskola – Nyíregyháza

Széchenyi I. Szakközép- és Szakmunkásképző Iskola – Zalaegerszeg

Széchenyi István Általános Iskola – Bercel

Széchenyi István Általános Iskola – Egerszalók

Széchenyi István Általános Iskola és Gimnázium – Szolnok

Széchenyi István Általános Iskola – Arló

Széchenyi István Általános Iskola – Hegyfalu

Széchenyi István Gimnázium és Szakközépiskola – Pécs

Széchenyi István Kollégium – Kecskemét

Széchenyi István Mezőgazdasági Szakközépiskola – Hajdúböszörmény

Széchenyi István Szakképző Iskola – Tapolca

Széchenyi Körúti Általános Iskola – Szolnok

Széna Téri Általános Iskola – Székesfehérvár

Szent István Általános Iskola – Battonya

Szent István Gimnázium – Kalocsa

Szent István Gimnázium – Budapest

Szent István Mezgazdasági és Élelmiszeripari Szakközépiskola – Székesfehérvár

Szent József Gimnázium és Kollégium – Debrecen

Szent-Györgyi Albert Gimnázium – Balassagyarmat

Szép Ernő Középiskolai Kollégium – Hajdúszoboszló

Szervátiusz Jenő Általános Iskola – Budapest

Szigeti Gyula János Egészségügyi Szakképző Iskola – Kaposvár

Szilágyi Erzsébet Gimnázium – Eger

Szlovák Gimnázium – Békéscsaba

SZTE Herman Ottó Kollégium – Szeged

Szűts József Általános Iskola – Kiskunhalas

Taksony Vezér Általános Iskola – Taksony

Táncsics M. Gimnázium és Szakközépiskola – Orosháza

Táncsics Mihály Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola – Kisbér

Táncsics Mihály Közgazdasági Szakközépiskola – Salgótarján

Tarjáni Magyar-Német Kéttannyelvű Iskola – Szeged

Tégláskerti Általános Iskola – Debrecen

Teleki Blanka Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola – Mezőtúr

Teleki Blanka Közgazdasági Szakközépiskola és Gimnázium – Budapest

Tevan Andor Gimnázium és Nyomdaipari Szkakközépiskola – Békéscsaba

Than Károly Gimnázium – Budapest

Thúry György Kereskedelmi és Idegenforgalmi Szakközépiskola – Nagykanizsa

Tinódi Sebestyén Gimnázium és Szakközépiskola – Sárvár

Tokaji Ferenc Gimnázium és Szakközépiskola – Tokaj

Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakközépiskola – Nagykőrös

Tomori Pál Általános Iskola – Budapest

Toponári Általános Iskola – Kaposvár

Tóth Árpád Gimnázium – Debrecen

Tóvárosi Általános Iskola – Székesfehérvár

Trefort Ágoston Kéttannyelvű Szakközépiskola – Budapest

Trefort Ágoston Általános Iskola – Csabacsűd

Trefort Ágoston Szakképző Iskola – Sátoraljaújhely

Tulipános Általános Iskola – Győr

Tüköry Lajos Általános Iskola – Körösladány

Türr István Közgazdasági és Postaforgalmi Szakközépiskola- Baja

Újvárosi Általános Iskola – Szolnok

Váci Mihály Általános Iskola – Nyíregyháza

Váci Mihály Gimnázium – Tiszavasvári

Vajda János Gimnázium – Keszthely

Vajda János Gimnázium – Bicske

Vajda Péter Gimnázium – Szarvas

Vak Bottyán Gimnázium – Paks

Vak Bottyán Műszaki és Közgazdasági Szakközépiskola – Gyöngyös

Vályi Péter Szakképző Iskola – Tamási

Ványai Ambrus Általános Iskola – Dévaványa

Varga István Kereskedelmi és Közgazdasági Szakközépiskola – Budapest

Várkonyi István Általános Iskola – Cegléd

Vásárhelyi Pál Gimnázium – Polgár

Vásárhelyi Pál Közgazdasági és Postaforgalmi Szakközépiskola – Szolnok

Vásárhelyi Pál Műszaki Szakközépiskola – Békéscsaba

Vasvári Pál KGSZKI – Szeged

Vay Miklós Szakképző Iskola – Sárospatak

Vécsey Károly Általános Iskola – Solt

Verebély László Szakközépiskola – Budapest

Veress Ferenc Szakképző Iskola – Hajdúböszörmény

Vetési Albert Gimnázium – Veszprém

Virágh Gedeon Szakközépiskola és Szakiskola – Kunszentmiklós

Vörösmarty Mihály Általános Iskola – Debrecen

Vörösmarty Mihály Általános Iskola – Újszász

Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Zeneművészeti Szakgimnázium – Budapest

Wattay Középiskola és Szakiskola – Kiskőrös

Weöres Sándor Általános Iskola – Pápa

Weöres Sándor Általános Iskola, Szeged

Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Szakközépiskola – Eger

Xántus János Idegenforgalmi Középiskola, Budapest

Zay Anna Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola – Nyíregyháza

Zichy Mihály Iparművészeti, Ruhaipari Szakképző Iskola és Kollégium – Kaposvár

Zrínyi Ilona Általános Iskola – Kaposvár

Zsigmondy és Széchenyi Szakképző Iskola – Nagykanizsa

Zwack József Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola – Békéscsaba

Oszd meg a Facebook-on!

Események

Social

9,102RajongóTetszik
661KövetőKövetés
237FeliratkozóFeliratkozás

Legyél DUE-tag!

Egyre több kedvezményt kapnak a Diák- és Ifjúsági Újságírók Országos Egyesületének tagjai. A DUE sajtóigazolványa kinyitja a kapukat a diákújságírók előtt, legyen szó interjúról, vagy egy kiállítás meglátogatásáról.

Tagság hosszabbítás

Nálunk mindig október 31-én ér véget a DUE-év, és ezzel lejár a DUE-tagság érvényessége. Figyelj rá, hogy ne szakadjon meg a tagságod, és mielőbb...

Ne dőlj be!

Hazai diákrádiók

Adatbázisunkban több mint négyszáz hazai iskolarádiót tartunk nyilván. Rendszerüket folyamatosan bővítjük. Várjuk az új jelentkezőket!

10. sz. Petőfi Sándor Általános Iskola – Miskolc

2. sz. Általános Iskola – Tamási

209. sz. Fáy András Szakközépiskola és Szakmunkásképző Intézet – Bátonyterenye

508 sz. Kertvárosi Szakképző Iskola – Pécs

516. sz. Ipari Szakközépiskola – Dombóvár

Ádándi Általános Iskola – Ádánd

Ady Endre-Bay Zoltán Gimnázium és Postaforgalmi Szakközépiskola – Sarkad

Ady Endre Gimnázium – Budapest

Ady Endre Gimnázium – Debrecen

Álmos Vezér Általános Iskola – Budapest

Általános és Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgalat, Arany János Iskola – Tiszaújváros

Általános és Alapfokú Művészeti Iskola – Forráskút

Általános Iskola – Sótony

Általános Iskola – Jászboldogháza

Általános Iskola – Csobaj

Általános Iskola – Lajosmizse

Általános Iskola és Szakiskola – Tiszacsege

Általános Iskola Farád – Farád

Általános Iskola Püspökhatvan – Püspökhatvan

Alternatív Iskola, Szakiskola és Speciális Szakközépiskola – Szeged

ÁMK Aldebrő – Aldebrő

ÁMK Általános Iskola – Halásztelek

ÁMK Általános Iskola – Pusztamonostor

ÁMK Általános Iskola – Vámosújfalu

Apáczai Csere János Általános Iskola – Ózd

Apáczai Csere János Általános Iskola – Nyíregyháza

Arany János Általános és Művészeti Alapiskola – Kecel

Arany János Általános Iskola – Szeged

Arany János Általános Iskola és Nyolcosztosztályos Gimnázium – Százhalombatta

Arany János Általános Iskola – Kecskemét

Arany János Általános Iskola – Gyöngyös

Arany János Gimnázium – Nyíregyháza

Arany János Gimnázium – Szakoly

Árpád Fejedelem Általános Iskola – Gyöngyösoroszi

Árpád Fejedelem Általános Iskola – Ibrány

Árpád Fejedelem Általános Iskola – Budapest

Árpád Fejedelem Gimnázium és Szakközépiskola – Kistelek

Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola – Tatabánya

Árpád Szakképző Iskola és Kollégium – Székesfehérvár

Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium – Sárospatak

Asbóth Sándor Műszaki Szakközépiskola és Szakmunkásképző Intézet – Keszthely

Béri Balogh Ádám Gimnázium, Posta- és Bankforgalmi Szakközépiskola – Vasvár

Bajza József Gimnázium. és Egészségügyi Szakközépiskola – Hatvan

Bánki Donát Gimnázium és Szakközépiskola. – Dunaújváros

Bánki Donát Szakképző Iskola – Kisbér

Bárdos Lajos Általános Iskola – Tapolca

Bárdos Lajos Általános Iskola – Dunakeszi

Bátki József Általános Iskola – Salgótarján

Batsányi János Általános Iskola – Tapolca

Batsányi János Gimnázium és Szakközépiskola – Tapolca

Batsányi János Gimnázium. és Szakközépiskola – Csongrád

Bay Zoltán Általános Iskola – Gyula

Bay Zoltán Szakközépiskola és Szakmunkásképző Intézet – Budapest

Bedő Albert Középiskola – Pusztamérges

Békés Glasz Kereskedelmi Szakközépiskola – Budapest

Békés Megyei Mezőhegyesi Szakképző Iskola – Mezőhegyes

Bem József Általános Iskola – Nyíregyháza

Bem József Műszaki Szakközépiskola – Cegléd

Bencs László Szakiskola és Általános Iskola – Nyíregyháza

Bercsényi Miklós Közlekedési Szakközépiskola és Gimnázium – Győr

Beregszászi P. Ipari Szakközépiskola és Szakmunkásképző Intézet – Debrecen

Bernáth Kálmán Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola – Vác

Berze Nagy János Gimnázium és Szakiskola – Gyöngyös

Bessenyei György Gimnázium és Kollégium – Kisvárda

Bessenyei György Szakközépiskola – Berettyóújfalu

Bethlen Gábor Közgazdasági és Postaforgalmi Szakközépiskola – Debrecen

Bethlen Gábor Közlekedési és Közgazdasági Szakközépiskola – Budapest

Bethlen Gábor Szakképző Iskola és Kollégium – Gyomaendrőd

Bezerédj Általános Iskola – Paks

BKMÖ Garbai S. Szakközépiskola – Kiskunhalas

Bláthy Ottó Titusz Műszaki Szakközépiskola és Gimnázium – Budapest

Bláthy Ottó Vill. Ipari Szakközépiskola – Miskolc

Bocskai Általános Iskola – Újrónafő

Bocskai I. Általános és Művészeti Iskola – Derecske

Bocskai István Általános Iskola – Álmosd

Bocskai István Gimnázium – Hajdúböszörmény

Bocskai István Gimnázium – Biharkeresztes

Bókay János Humán Kéttannyelvű Egészségügyi Szakközépiskola és Gimnázium – Budapest

Bolyai János Általános Iskola és Gimnázium- Szombathely

Bolyai János Gimnázium – Kecskemét

Bolyai János Gimnázium – Salgótarján

Borbély Lajos Műszaki Középiskola és Kollégium – Salgótarján

Bornemissza Gergely Szakképzési Intézet – Eger

Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium – Vác

Bőrfestő Általános Iskola – Budapest

Brassai Sámuel Műszaki Szakközépiskola – Debrecen

Bródy Imre Gimnázium és Szakközépiskola – Ajka

Budai Nagy Antal Gimnázium – Budapest

Budai Nagy Antal Szakközépiskola – Nagykálló

BZSH Scheiber Sándor Általános Iskola és Gimnázium – Budapest

Chernel István Általános Iskola és Gimnázium – Agárd

Cserháti S. Szakközépiskola – Nagykanizsa

Csete Balázs Középiskola – Budapest

Csiha Győző Közép- és Szakképző Iskola – Hajdúnánás

Csokonai Vitéz Mihály ÁMK – Keszthely

Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium – Debrecen

Csonka János Műszaki Szakközépiskola – Szigetszentmiklós

Csonka János Műszaki Szakközépiskola – Budapest

Csukás Zoltán Mezőgazdasági Szakközépiskola – Csorna

Damjanich János Általános Iskola – Szentes

Damjanich János Általános Iskola – Zagyvarékas

Damjanich János Szakközépiskola – Hatvan

Deák Ferenc Általános Iskola – Veszprém

Deák Ferenc Szakközépiskola és Szakmunkásképző Intézet – Zalaegerszeg

Debreceni Márton Gimnázium és Szakiskola – Miskolc

Déri Miksa Ipari Szakközépiskola – Szeged

Déri Miksa Szakközépiskola – Mátészalka

Déri Miksa Szakközépiskola és Szakmunkásképző Intézet – Budapest

Diósgyőri Gimnázium – Miskolc

Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Iskola – Miskolc

Dobó István Gimnázium – Eger

Dózsa György Általános Iskola – Debrecen

Dózsa György Általános Iskola – Szeged

Dr. Berze Nagy János Általános Iskola – Besenyőtelek

Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola – Békés

Dr. Marek József Mezőgazdasági és Közgazdasági Szakközépiskola – Mohács

Dr. Nagy László Gyógypedagógiai. Intézet – Kőszeg

Dr. Tolnay S. Általános Iskola – Gyöngyösfalu

DRK Dóczy Gimnáziuma – Debrecen

Dugonics András Általános Iskola – Budapest

Dugonics András Gimnázium – Budapest

Dürer Albert Általános Iskola – Gyula

Energetikai Szakközépiskola és Kollégium – Paks

Eötvös József Általános Iskola és KSZKI – Gyál

Eötvös József Általános Iskola – Orosháza

Eötvös József Általános Iskola – Budapest

Eötvös József Általános Iskola – Budapest

Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium – Tiszaújváros

Eötvös József Gyakorló Álalános Iskola – Baja

Eötvös József Középiskola – Heves

Eötvös Lóránd Szakközépiskola – Budapest

Eötvös Lóránd Általános Iskola -Budapest

Eötvös Lóránd Műszaki Középiskola – Kaposvár

Eperföldi Általános Iskola – Kalocsa

Építőipari és Díszítőművészeti Szakközépiskola – Budapest

Erdei Ferenc Kereskedelmi és Közgazdasági Szakközépiskola – Makó

Evangélikus Általános Iskola – Nyíregyháza

Faller Jenő Szki – Várpalota

Fazekas Mihály Gimnázium – Budapest

Fekete István Általános Iskola – Szob

Fekete István Szakiskola és Kollégium – Ádánd

Fellner Jakab Szakközépiskola – Tatabánya

Felső-Vámház Utcai Általános Iskola – Pécs

Fényes Elek Közgazdasági Szakközépiskola – Budapest

Földes Ferenc Gyakorló Kereskedelmi Szakközépiskola – Budapest

Fráter György Katolikus Gimnázium – Miskolc

Gábor Áron Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola – Karcag

Gábor Áron Szakközépiskola és Művészeti Középiskola – Miskolc

Gábor Dénes Gimnázium, Műszaki Szakközépiskola és Kollégium – Szeged

Ganz Ábrahám és Munkácsy Mihály Szakközépiskola és Szakiskola – Zalaegerszeg

Gárdonyi Géza Gimnázium és Szakközépiskola – Eger

Gárdonyi Géza Általános Iskola és Speciális Szakiskola – Dunaújváros

Gárdonyi Géza Általános Iskola – Fadd

Gáspár András Ipari Szakmunkásképző Intézet és Szakközépiskola – Kecskemét

Gáyer Gyula Általános Iskola – Celldömölk

Gépészeti és Számítástechnikai Szakközépiskola – Békéscsaba

Gépipari, Közlekedési Szakközépiskola Baross Gábor Tagintézete – Szolnok

Giorgio Perlasca Kereskdelmi és Vendéglátó Szakközépiskola – Budapest

Gróf Széchenyi I. Általános Iskola és Szakiskola – Budapest

Gróf Széchenyi Imre Általános Iskola – Balatonföldvár

Gróf Széchenyi István Általános és Szakiskola – Budapest

Gróf Széchenyi István Műszaki Szakközépiskola – Székesfehérvár

Györffy István Középiskolai Kollégium- Debrecen

Gyulaffy László Általános Iskola – Veszprém-Gyulafirátót

Hajnik K. Közgazdasági Szakközépiskola – Budapest

Hajnóczy József Kollégium – Pécs

Hajós Alfréd Általános Iskola – Gödöllő

Handler Nándor Szakképző Iskola – Sopron

Hartyánközi Általános Iskola és Szakközépiskola – Budapest

Hegedűs Géza Általános Iskola – Budapest

Herman Ottó Általános Iskola – Nyíregyháza-Oros

Herman Ottó Általános Iskola – Budapest

Hevesy György Általános Iskola – Tura

Hild Szakközépiskola és Szakiskola – Dunaújváros

Híradásipari és Kereskedelmi Szakközépiskola és 521. sz. Szakmunkásképző Intézet – Fonyód

Hunfalvy János KKSzKI – Budapest

Hunyadi János Gimnázium és Szakközépiskola – Csorna

Hunyadi Mátyás Általános Iskola – Nyíregyháza

Hunyadi Mátyás Általános Iskola – Tiszatelek

Hunyadi Mátyás Közgazdasági Szakközépiskola – Székesfehérvár

Hunyadi Mátyás Szakközépiskola – Mosonmagyaróvár

I. Béla Gimnázium és Középiskola – Szekszárd

I. Rákóczi György Gimnázium és Szakközépiskola – Derecske

Ihász Dániel Ipari Szakközépiskola – Budapest

Ihász Gábor Általános Iskola – Vaszar

II. Géza Gimnázium – Bátaszék

II. Rákóczi Ferenc Általános és Művészeti Iskola – Hajdúnánás

II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola – Sárospatak

II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola – Szécsény

II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola – Búj

II. Rákóczi Ferenc Szakközépiskola – Kisvárda

Illéssy Sándor Szakközépiskola – Kisújszállás

Illyés Gyula Gimnázium Szakiskola. és Kollégium- Dombóvár

István Király Általános Iskola – Jászapáti

Jálics E. Vendéglátóipari Szakközépiskola – Kadarkút

Jankó János Gimnázium – Tótkomlós

Janus Pannonius Gimnázium és Szakközépiskola – Pécs

Jávorka Sándor Mezőgazdasági Szakközépiskola – Tata

Jelky András Ruhaipari Szakközépiskola – Budapest

Jelky András Szakképző Iskola Radnóti Kollégium – Baja

Jerney János Általános Iskola – Szeged

Jókai Mór Általános és Szakképző Iskola – Győr

Jókai Mór Közgazdasági Szakközépiskola – Pápa

Jókai Mór Szakközépiskola – Kazincbarcika

József Attila Általános Iskola – Budapest

József Attila Általános Iskola – Nógrádkövesd

József Attila Gimnázium és Kollégium – Ózd

József Attila Kollégium – Székesfehérvár

Juhász Gyula Református Gimnázium és Szakközépiskola – Makó

Kabay János Általános Iskola – Tiszavasvári

Kandó Kálmán Közlekedési Szakközépiskola és Gimnázium – Záhony

Kandó Kálmán Műszaki Szakközépiskola – Miskolc

Kandó Kálmán Műszaki Szakközépiskola – Kecskemét

Kapocs Utcai Általános Iskola – Budapest

Karácsony Sándor Általános Iskola – Debrecen

Károly Róbert Szakközépiskola – Gyöngyös

Károlyi Mihály Kereskedelmi Szakközépiskola – Cegléd

Katedra Informatikai és Művészeti Szakközépiskola – Kecskemét

Katona József Műszaki, Közgazdasági Szakközépiskola és Gimnázium – Budapest

Kazinczy Ferenc Általános Iskola – Szabolcsveresmart

Kazinczy Ferenc Általános Iskola – Debrecen

Kazinczy Ferenc Gimnázium – Győr

Kecskeméti Főiskola TFK., Lővei Kollégium – Kecskemét

Kempelen Farkas Ügyviteli Alapítvány Szakközépiskola – Komárom

Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola – Dunaújváros

Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola – Debrecen

Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola – Tatabánya

Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola – Salgótarján

Keresztury Dezső Általános Iskola – Budapest

Kertvárosi Általános Iskola – Kalocsa

Kisfaludy Károly ÁMK – Tét

Kisfaludy Utcai Általános Iskola – Kaposvár

Kisfaludy-Ramassetter Iskola – Sümeg

Kiskulcsosi Általános Iskola – Karcag

Kispesti Deák Ferenc Gimnázium – Budapest

Kiss Ferenc Erdészeti Szakközépiskola – Szeged

Kiss Lajos Általános Iskola – Hódmezővásárhely

Kiss Lajos Általános Iskola Dózsa György Tagiskola – Hódmezővásárhely

Klauzál Gábor Szakközépiskola – Budapest

Kodály Zoltán Ének-zene Tagozatos Általános Iskola – Tatabánya

Kodolányi Utcai Általános Iskola és Diákotthon – Szentlőrinc

Kontyfa Középiskola, Általános Iskola és Óvoda – Budapest

Korányi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola – Miskolc

Koren István Általános Iskola – Domony

Kós Károly Építőipari Szakközépiskola – Miskolc

Kossuth Lajos Általános és Művészeti Alapiskola – Soltvadkert

Kossuth Lajos. Közgazdasági és Humán Szakközépiskola – Tatabánya

Kossuth Lajos Általános Iskola – Székesfehérvár

Kossuth Lajos Gimnázium és Szakközépiskola – Sátoraljaújhely

Kossuth Lajos Gimnázium – Cegléd

Kossuth Lajos Közoktatási Intézmény – Orosháza

Kossuth Lajos Szakiskola – Csorna

Kossuth Zsuzsanna Humán és Kereskedelmi Szakközépiskola – Kalocsa

Kőbányai Önkormányzat Általános Iskola – Budapest

Kölcsey Ferenc Gimnázium – Nyíregyháza

Kölcsey Ferenc Gimnázium – Zalaegerszeg

Kölcsey Ferenc Gimnázium – Körmend

Kölcsey Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Intézet – Körmend

Köllő Miklós Általános Iskola – Gyergyócsomafalva, Románia

Könnyűipari Szakközépiskola és Szakmunkásképző Intézet – Debrecen

Könyves Kálmán Általános Iskola – Kartal

Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium és Szakközépiskola – Szécsény

Közgazdasági Szakközépiskola – Kiskunfélegyháza

Közgazdasági Szakközépiskola – Hajdúszoboszló

Központi Általános Iskola – Baja

Krúdy Gyúla Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola – Szeged

Krúdy Gyula Gimnázium – Nyíregyháza

KTMF Stúdió – Széchenyi István Egyetem

Kvassay Jenő Műszaki Szakközépiskola – Budapest

Lánchíd Utcai Általános Iskola – Kecskemét

Lehel Vezér Gimnázium – Jászberény

Lengyeltóti János Általános Iskola – Mozsgó

Lippai János Szakközépiskola – Nyíregyháza

Lipthay B. Mezőgazdasági Szakképző Iskola – Szécsény

Lónyay Menyhért Szakközépiskola – Vásárosnamény

Losonci Téri Általános Iskola – Budapest

Lovassy László Gimnázium – Veszprém

Lukács Sándor Szakképző Iskola – Győr

Madách Imre Gimnázium – Salgótarján

Madách Imre Kollégium -Balassagyarmat

Magyar Hajózási Szakközépiskola – Budapest

Magyar László Gimnázium – Dunaföldvár

Magyar-Német Nyelvű Iskolaközpont – Pécs

Maklári L. Ének Tagozatos Általános Iskola és Középiskola – Hajdúnánás

Mályváskerti Általános Iskola – Újfehértó

Martin János Szakképző Iskola – Miskolc

Mátyás Király Általános Iskola – Szolnok

Mechwart A. Gépipari és Informatikai Szakközépiskola – Debrecen

Medgyaszay István Szakiskola és Gimnázium – Veszprém

Medgyessy Ferenc Gimnázium és Művészeti Középiskola – Debrecen

Mező Ferenc Általános Iskola – Mezőkövesd

Mezőgazdasági Szakközépiskola és Kollégium – Eger

Mikes Kelemen Felnőtt és Ifjúsági Középiskola – Tatabánya I.

Miskolci Matura Magángimnázium – Miskolc

Molnár Ferenc Általános Iskola – Budapest

Molnár Mátyás Általános Iskola és Diákotthon – Vaja

Móra Ferenc Általános és Művészeti Iskola – Hajdúdorog

Móra Ferenc Szakközépiskola. és Szakmunkásképző Intézet – Szeged

Móricz Zsigmond Általános Iskola – Prügy

Móricz Zsigmond Általános Iskola – Dunaújváros

Móricz Zsigmond Gimázium – Tiszakécske

Munkácsy M. Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola – Kaposvár

Munkácsy Mihály Általános Iskola – Miskolc

Munkácsy Mihály Általános Iskola – Székesfehérvár

Munkácsy Mihály Szakközépiskola és Szakmunkásképző Intézet – Zalaegerszeg

Muttyánszky Ádám Szakközépiskola – Pilisvörösvár

Nagykállói Középiskola Kollégiuma – Nagykálló

Nagy László Általános Iskola – Veszprém

Nagy László Gimnázium – Komló

Nagypeterdi Általános Iskola – Nagypeterd

Német Nemzetiségi Általános Iskola – Városlőd

Neuman János Közgazdasági Szakközépiskola és Gimnázium – Eger

Neumann János Általános Iskola – Erdőkertes

Noszlopy G. Közgazdasági Szakközépiskola – Kaposvár

Nyárády András Általános Iskola – Felsőnyárád

Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium – Nyíregyháza

Odessza II. sz. Általános Iskola – Szeged

Orlai Petrics Soma Általános Iskola – Mezőberény

Öveges József Szakképző Iskola – Balatonfűzfő

Pálffy Miklós Kereskedelmi Szakközépiskola – Győr

Pannónia Általános Iskola – Budapest

Pataky István Hiszki. – Budapest

Páterdombi Szakképző I. és Kollégium Kinizsi Pál Tagiskola – Zalaegerszeg

Pattantyús-Á. Géza Ipari Szakközépiskola – Győr

Pátzay Pál Általános Iskola – Kapuvár

Péchy Mihály Műszaki Középiskola – Debrecen

Perczel Mór Gimnázium és Informatikai Szakközépiskola – Siófok

Pestszentlőrinci Közgazdasági Szakközépiskola – Budapest

Péterfy Sándor Általános Iskola – Nagykanizsa

Petőfi Sándor Általános Iskola – Gödöllő

Petőfi Sándor Általános Iskola – Csépa

Petőfi Sándor Gimnázium – Salgótarján

Petőfi Sándor Általános Iskola – Nyíregyháza

Petőfi Sándor Általános Iskola – Salgótarján

Petőfi Sándor Általános Iskola – Esztergom

Petőfi Sándor Általános Iskola – Csobánka

Petőfi Sándor ÁMK Általános Iskola – Győr-Ménfőcsanak

Petrik Lajos Vegyipari, Környezetvédelmi, Informatikai Szakközépiskola – Budapest

Pollack Mihály Műszaki Szakközépiskola – Pécs

Pollák Antal Műszaki Szakközépiskola – Szentes

Pollák Mihály Általános és Zeneiskola – Tahitótfalu

Povolny Ferenc Szakképző Intézet – Debrecen

PTE Babits Mihály Gyakorló Gimnázium és Szakiskola – Pécs

Rákóczi Úti Általános Iskola – Bácsalmás

Rázsó Imre Szakközépiskola – Körmend

Református Általános Iskola – Mezőtúr

Reguly Antal Szakképző Iskola – Zirc

Reményik Zsigmond Gimnázium és Szakközépiskola – Füzesabony

Remetekertvárosi Általános Iskola – Budapest

Révai Miklós Gimnázium – Győr

Rippl-Rónai József Közlekedési Szakközépiskola – Kaposvár

Rókusvárosi II. sz. Általános Iskola – Szeged

Rózsahegyi Kálmán Általános Iskola – Gyomaendrőd

Ruhaipari és Iparművészeti Szakképző Iskola – Békéscsaba

Ruhaipari Szakközép és Szakközépiskola – Szolnok

Ságvári Endre Általános Iskola – Oroszlány

Sári Gusztáv Általános Iskola – Kaba

Serényi Béla Gimnázium és Mezőgazdasági Szakközépiskola – Putnok

Sibrik Miklós Általános Iskola – Budapest

Somogy Megyei Önkormányzat Nagyatádi Szakközépiskola – Nagyatád

Somogyi Béla Utcai Általános Iskola – Budapest

Somogyi Imre Általános Iskola – Abony

Stromfeld Aurél Gépipari és Építőipari Szakközépiskola – Salgótarján

Szabadhegyi Oktatási Központ – Győr

Szabó Pál Téri Általános Iskola – Békéscsaba

Szabolcs Vezér Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium – Pusztaszabolcs

Széchenyi Ferenc Kertészeti Szakközépiskola – Balatonfüred

Széchenyi I. Általános Iskola – Csorna

Széchenyi I. Közgazdasági Szakközépiskola – Ózd

Széchenyi I. Közgazdasági Szakközépiskola – Nyíregyháza

Széchenyi I. Szakközép- és Szakmunkásképző Iskola – Zalaegerszeg

Széchenyi István Általános Iskola – Bercel

Széchenyi István Általános Iskola – Egerszalók

Széchenyi István Általános Iskola és Gimnázium – Szolnok

Széchenyi István Általános Iskola – Arló

Széchenyi István Általános Iskola – Hegyfalu

Széchenyi István Gimnázium és Szakközépiskola – Pécs

Széchenyi István Kollégium – Kecskemét

Széchenyi István Mezőgazdasági Szakközépiskola – Hajdúböszörmény

Széchenyi István Szakképző Iskola – Tapolca

Széchenyi Körúti Általános Iskola – Szolnok

Széna Téri Általános Iskola – Székesfehérvár

Szent István Általános Iskola – Battonya

Szent István Gimnázium – Kalocsa

Szent István Gimnázium – Budapest

Szent István Mezgazdasági és Élelmiszeripari Szakközépiskola – Székesfehérvár

Szent József Gimnázium és Kollégium – Debrecen

Szent-Györgyi Albert Gimnázium – Balassagyarmat

Szép Ernő Középiskolai Kollégium – Hajdúszoboszló

Szervátiusz Jenő Általános Iskola – Budapest

Szigeti Gyula János Egészségügyi Szakképző Iskola – Kaposvár

Szilágyi Erzsébet Gimnázium – Eger

Szlovák Gimnázium – Békéscsaba

SZTE Herman Ottó Kollégium – Szeged

Szűts József Általános Iskola – Kiskunhalas

Taksony Vezér Általános Iskola – Taksony

Táncsics M. Gimnázium és Szakközépiskola – Orosháza

Táncsics Mihály Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola – Kisbér

Táncsics Mihály Közgazdasági Szakközépiskola – Salgótarján

Tarjáni Magyar-Német Kéttannyelvű Iskola – Szeged

Tégláskerti Általános Iskola – Debrecen

Teleki Blanka Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola – Mezőtúr

Teleki Blanka Közgazdasági Szakközépiskola és Gimnázium – Budapest

Tevan Andor Gimnázium és Nyomdaipari Szkakközépiskola – Békéscsaba

Than Károly Gimnázium – Budapest

Thúry György Kereskedelmi és Idegenforgalmi Szakközépiskola – Nagykanizsa

Tinódi Sebestyén Gimnázium és Szakközépiskola – Sárvár

Tokaji Ferenc Gimnázium és Szakközépiskola – Tokaj

Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakközépiskola – Nagykőrös

Tomori Pál Általános Iskola – Budapest

Toponári Általános Iskola – Kaposvár

Tóth Árpád Gimnázium – Debrecen

Tóvárosi Általános Iskola – Székesfehérvár

Trefort Ágoston Kéttannyelvű Szakközépiskola – Budapest

Trefort Ágoston Általános Iskola – Csabacsűd

Trefort Ágoston Szakképző Iskola – Sátoraljaújhely

Tulipános Általános Iskola – Győr

Tüköry Lajos Általános Iskola – Körösladány

Türr István Közgazdasági és Postaforgalmi Szakközépiskola- Baja

Újvárosi Általános Iskola – Szolnok

Váci Mihály Általános Iskola – Nyíregyháza

Váci Mihály Gimnázium – Tiszavasvári

Vajda János Gimnázium – Keszthely

Vajda János Gimnázium – Bicske

Vajda Péter Gimnázium – Szarvas

Vak Bottyán Gimnázium – Paks

Vak Bottyán Műszaki és Közgazdasági Szakközépiskola – Gyöngyös

Vályi Péter Szakképző Iskola – Tamási

Ványai Ambrus Általános Iskola – Dévaványa

Varga István Kereskedelmi és Közgazdasági Szakközépiskola – Budapest

Várkonyi István Általános Iskola – Cegléd

Vásárhelyi Pál Gimnázium – Polgár

Vásárhelyi Pál Közgazdasági és Postaforgalmi Szakközépiskola – Szolnok

Vásárhelyi Pál Műszaki Szakközépiskola – Békéscsaba

Vasvári Pál KGSZKI – Szeged

Vay Miklós Szakképző Iskola – Sárospatak

Vécsey Károly Általános Iskola – Solt

Verebély László Szakközépiskola – Budapest

Veress Ferenc Szakképző Iskola – Hajdúböszörmény

Vetési Albert Gimnázium – Veszprém

Virágh Gedeon Szakközépiskola és Szakiskola – Kunszentmiklós

Vörösmarty Mihály Általános Iskola – Debrecen

Vörösmarty Mihály Általános Iskola – Újszász

Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Zeneművészeti Szakgimnázium – Budapest

Wattay Középiskola és Szakiskola – Kiskőrös

Weöres Sándor Általános Iskola – Pápa

Weöres Sándor Általános Iskola, Szeged

Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Szakközépiskola – Eger

Xántus János Idegenforgalmi Középiskola, Budapest

Zay Anna Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola – Nyíregyháza

Zichy Mihály Iparművészeti, Ruhaipari Szakképző Iskola és Kollégium – Kaposvár

Zrínyi Ilona Általános Iskola – Kaposvár

Zsigmondy és Széchenyi Szakképző Iskola – Nagykanizsa

Zwack József Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola – Békéscsaba

Oszd meg a Facebook-on!

Események

Social

9,102RajongóTetszik
661KövetőKövetés
237FeliratkozóFeliratkozás

Legyél DUE-tag!

Egyre több kedvezményt kapnak a Diák- és Ifjúsági Újságírók Országos Egyesületének tagjai. A DUE sajtóigazolványa kinyitja a kapukat a diákújságírók előtt, legyen szó interjúról, vagy egy kiállítás meglátogatásáról.

Tagság hosszabbítás

Nálunk mindig október 31-én ér véget a DUE-év, és ezzel lejár a DUE-tagság érvényessége. Figyelj rá, hogy ne szakadjon meg a tagságod, és mielőbb...

Ne dőlj be!

X